kefa kefa kefa kefa kefa kefa kefa
O firmie » Założenia
Firma KEFA formując swą ofertę handlową wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu rynku i wymaganiom zarówno klientów indywidualnych jak i firm. Oferta zawiera wyroby stylizowane klasycznie jak również zaprojektowane w oparciu o upodobania i wyobraźnie klienta oraz najnowsze trendy, wychodząc niejednokrotnie poza utarte standardy.

Podejmujemy się realizacji zleceń o podwyższonej trudności wykonania stanowiących niewykonalne wyzwanie dla naszej konkurencji. Oferta nasza obejmuje również montaż wykonanych produktów.

W oparciu o własne, wieloletnie doświadczenie Firma służy fachowym doradztwem a niezdecydowanym klientom proponujemy własny design.

Firma KEFA każdorazowo planuje wykonanie mebli pod kątem dopasowania do wymagań klienta, jak również wymagań normatywnych.

Myśl, założenia, plan to niezmienne podstawy w oparciu, o które podejmujemy każdą kolejną realizację. Efektem takiego procesu jest stworzenie mebla estetycznego, a co równie ważne funkcjonalnego i trwałego.

Przy produkcji mebli wykorzystujemy sprawdzone akcesoria i podzespoły wysokiej jakości, posiadających wieloletnią lub dożywotnią gwarancję. Sprawdzony asortyment w połączeniu z dokładnością pracy skutkuje wysoką jakością produktu.

Jakość akcesoriów + jakość wykonania = wysoka jakość.

Swoich klientów traktujemy poważnie, czego oczekujemy również od nich. Udzielamy gwarancji na nasze produkty. Nie odcinamy się od swych klientów chcących wykonać drobne przeróbki mebli w przyszłości (wynikające np. z zakupu innego sprzętu AGD).